4M Teknoloji, çağımızın teknolojik gelişmelerini kendi bünyesinde bir araya getirerek, tüketmek yerine üretmeyi destekleyen bir teknoloji merkezidir. Türkiye’de ilk kez oluşturulan bir konseptle hizmete giren 4M Teknoloji, maker çocuk düşünce sistemini Sakarya’da hayata geçirmiştir. Beş yaşından itibaren çocukların teknoloji üretebildiği bir merkez olan 4M Teknoloji, üreten, üretmeyi tüketmekten daha fazla önemseyen herkese ve her yaşa hizmet eder.

ELEKTRONİK (ARDUİNO) ATÖLYESİ

Arduino elektronik, yazılım ve teknoloji seven çocuklar için ortaya çıkarılmış çok kaynaklı bir platformdur. Çocuklar, atölyemizde, arduino ile elektrik devrelerinin bilgisayar yardımı ile nasıl programlanacağın öğrenecek, devre elemanlarını anıyıp kontrollü çalıştırabilecek, robotik projeler ortaya çıkarabilecek ve programlamanın temel mantık kurallarını uygulayabileceklerdir.

3D TASARIM ATÖLYESİ

Bütün çocukların hayalleri vardır ve hayallerinin gerçek olmasını isterler! İşte 3D tasarım atölyemiz çocuklarınızın hayal ettiği herşeyi karşılarında görebilecekleri bir yer.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle eğitimden sağlığa, bilim ve teknolojiden inşaata ve diğer birçok alanda ihtiyaç duyulan parçaların üretimini sağlamak 3 boyutlu yazıcı teknolojisini kullanarak kolaylaştı. Bu atölyemizde, çocuklarımız 3 boyutlu tasarım programları ile tanışarak yaratıcılık ve üretkenliklerini geliştirmenin yanında kendi eserleri olan projelerini aynı zamanda üretebilme şansını yakalayacaklar.

SANAL GERÇEKLİK EĞİTİM ATÖLYESİ

Dünya’da 2016 yılından bu yana geleceğin teknolojisi olarak görülen VR (sanal gerçeklik) sistemlerini Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek eğitim hizmetlerimizin bir dalı olarak kullanımınıza sunuyoruz.

Eşsiz eğitim simülasyonlarımız ve eğitim amaçlı oluşturulan sanal gerçeklik oyun yazılımlarımız ile çocuklar, gerçeğe yakın sanal bir platform içerisinde hem eğleniyor hem de bilgiyi deneyimliyorlar. VR çalışmalarımız, konusunda uzman eğitim danışmanlarımızın yönlendirmesi ve teknik ekibimizin kontrolü altında çocukların mental gelişimine yönelik olarak hazırlanan VR eğitim sistemleri ile yürütülmektedir.

VR yazılımlarımızı en son teknoloji sanal gerçeklik gözlük ürünlerimiz ile kullanıma sunuyor, gerekli test, CE ve TSE sertifikalarına sahip ithal ürünlerimiz ile eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

SANAL GERÇEKLİK EĞLENCE SALONU

Sanal gerçeklik teknolojisini eğlence kategorisinde de sunuyor ve beraber çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile profesyonel olarak kurmuş olduğumuz sanal gerçeklik eğlence salonumuzda oyun tutkunları için heyecanlı macera teklif ediyoruz. Hiç görmediğiniz oyunları, hiç görmediğiniz oyun sistemleri ile oynamanın farkını ve heyecanını yaşamaya hazırlanın.

AHŞAP ATÖLYESİ

Amacı üretim odaklı bireyler yetiştirmek olan ahşap atölyemizde, çocukların hayal gücünü geliştirmenin yanı sıra sanatsal ahşap üretimler yapmaları sağlanmaktadır. Atölyemiz, elleriyle keşfeden, kendileri için önemli olan problemleri çözmeye çalışan, sorumluluk ve risk alan, bu yolda yaratıcılıklarını ortaya koyan bireylerin yetişmesine yardımcı olmaktadır. El becerilerinin zekaya dönüştüğü gerçeğinden yola çıkan ahşap atölyesi, çocukların tasarım ve üretim becerilerinin gelişmesini sağlar.

HOME (ORTAK) OFİSLER

Alışılmış ofis ortamı dışında çalışıyorsunuz.. Örneğin reklamcı, tasarımcı, yazılımcısınız ve proje bazlı işler yapıyorsunuz. Evde çalışmak, home ofis kullanmak, her ne kadar konforlu gibi görünse de odaklanmanızı zorlaştırır, zaman zaman sıkıcı ve bunaltıcı olabilir. Herhangi bir kafeye gidip çalışmaksa, her zaman kolay olmaz. Çünkü dikkatinizi toplayamazsınız.

Oysa ki sizin gibi harika insanların çalışmak için geldiği, bir yandan çayınızı/kahvenizi içerken odaklanıp çalışabileceğiniz hem profesyonel hem sıcak bir yer olsa fena mı olur? Çalışırken hem kendi sektörünüzden hem de farklı sektörlerden insanlarla işbirliği yapsanız? Yeni projeler geliştirseniz?

Tüm bunlar için “Ne güzel olurdu..” diyorsanız size lazım olan şey: Ortak Ofis sistemidir. Yurt dışında “co-work space” denilen bu sistem, Sakarya ‘da ilk kez 4M Teknoloji’de…

Size düşen tek şey bilgisayarınızı alıp 4M Teknoloji’ye gelmek…

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İstiklal Mahallesi, Arabacialani Mevkii Kirişhane Caddesi 25/A Serdivan Sakarya’da hizmet veren $M Teknoloji ile iletişime geçmek için 0 (264) 277 74 51- (0264) 278 77 18 nolu telefonlardan erişim sağlayabilir, info@4mteknoloji.com adresinden de irtibat kurabilirsiniz.  

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız. www.4mteknoloji.com