Saadet Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatı 6. Olağan Kongresi yoğun katılımla gerçekleştirildi.  Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezi’ndeki kongrede divan başkanlığını Fahrettin Bay yaptı. Kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sosyal İşler Başkanı Fatih Aydın, CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Muhtarlar Federasyon Başkanı Erdal Erdem ve çok sayıda partili  katıldı.

İMAN VE İMKAN
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sosyal İşler Başkanı Fatih Aydın “Herkes iyi bilir ki bu teşkilatın hiçbir zaman çalışması parasızlıktan kalmamıştır. Biz inandığımız bir iş için elimizden gelmesi gereken her şeyi yaparız. Milli Görüş eğitiminde birinci ders ‘İman varsa imkan vardır’ dersidir. Burada mesele para meselesi değil adalet meselesidir” dedi.

YÖNETİM KURULU
Konuşmaların ardından yapılan seçimle, mevcut başkan Abidin Birinci güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanlığına seçildi. Abidin birinci başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Aziz Başoğlu, Cevat Gündoğdu, Çetin Pilatın, Emre Halıcı, Emre Ozan, Eymen Ozan, Furkan Cebeci, Harun Burnaz, Hüsnü Kılıç, Harun Kasalar, Kazım Durmaz, Kemal Tunca, Kerim Öz, Mehmet Aydın, Musa Aydınlı, Nevzat Genç, Ömer Faruk Ünsal, Rasim Atmaca, Remzi Bay, Remzi Cesur, Resul Eryılmaz, Sıtkı Yeğenoğlu, Veli Özcan ve Yaşar Reis.