Isır sosyal medya hesabından paylaştığı açımlamasında şu görüşlere yer verdi;

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Örgütü olarak 36. Olağan Kurultay öncesi tüm ilçelerimiz tek tek gezilerek örgütün talep ve tercihleri sorulmuş sonrasında bu talep ve tercihlerin çok net şekilde gösterdiği doğrultuda kurultayda 14 Kurultay delegemizin tümü Genel Başkan adaylarından Muharrem İnce’ye adaylık imzası vermiştir. Örgütümüzün Parti Meclisi adayı olarak Şaban Koludra’yı Parti Meclisi için önermişlerdir.

ÖZKOÇ’A TEŞEKKÜR ETTİ

02 Şubat 2018 günü örgütümüzle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir ziyaret edilerek 81 il içinde bir ilke imza atılmıştır. Aynı akşam Grup Başkan Vekilimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Sayın Engin ÖZKOÇ kurultay delegeleri ile İl ve İlçe yöneticileri onuruna yemek vermiştir kendisine bu nazik davranışı ve değerli misafirperverliği için teşekkür ederiz.

ERŞEN’E SİTEM ETTİ

Kurultayımızda Genel Başkanlık seçiminin yapıldığı ilk günde Genel Başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU 1081 adaylık imzası ve 790 oy, Sayın Muharrem İNCE 166 adaylık imzası ve 447 oy almışlardır. Adaylık imzasında mükerrer imza olduğu ifade edilmişse de bu delegeler (tüzükte yazan şekilde) divana çağrılıp son kararları sorulmadığı gibi kim oldukları Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başkanı Sayın Yılmaz BÜYÜKERŞEN başkanlığındaki divan tarafından açıklanmamıştır. Sakarya Kurultay Delegelerimiz sadece Genel Başkan Adayı Sayın Muharrem İNCE’ye imza vermiştir. Kurultay Delegelerimiz Partimiz de yaşanan üzücü olaya sebep olan 49 kişinin açıklanmasını talep etmektedirler.

TAŞKENT’İ TEBRİK ETTİ

Eski İl Başkanımız Sayın Ayça Taşkent Kurultayımızın ilk günü İl Başkanı olarak şahsıma adaylık dilekçesini verdiğini telefonda iletmiştir. Sayın Kılıçdaroğlu’nun anahtar listesinden Parti Meclisine seçilen eski İl Başkanımız Sayın Ayça Taşkent’i bu vesileyle tekrar kutlarız.

İNCE İNCE DEVAM MESAJI VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya örgütü olarak aynı cesaretle adaletin ve tabanın istek ve taleplerinin takipçisi olmaya devam edeceğiz. Ne ezilen Ne ezen İnsanca hakça bir düzen hedefine ulaşmak için örgüt tabanımızın yaktığı çoban ateşinin ince ince tüm yurda yayılması için çalışmaya devam edeceğiz.

Tepeden tırnağa cesaret, her şey Türkiye’yi sevmekten ibaret diyen ve bu ateşi tutuşturan Partililerimize selam olsun…