İşletmeciliğini Ferizli Şoförler Odası Başkanı Fazlı Demirci ile birlikte Bayram Gül ve Çetin Turgut’un yaptığı Ferizli Bolu Dağı Cafer’in Yeri Sakaryalıların her geçen gün biraz daha fazla ilgi gösterdiği mekanlar arasında yer almaya başladı.

Eşsiz damak tadı ve ızgara et çeşitleriyle müşterilerinin damak zevkini şımartan Ferizli Bolu Dağı Et Lokantası’nın son müşterileri arasında Akyazı’dan gelen konuklar yer aldı.

Akyazılı konuklar arasında Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akçan, Bakkallar Bayiler Odası Başkanı Hüseyin Galiç, Berberler Odası Başkanı Hasan Genciz, Şoförler Odası Başkanı Hikmet Özgür, Konfeksiyoncular Odası Başkanı İsmet Öztürk, Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Hayrı Cüroğlu, Ağaç Ürünleri Odası Başkanı Turan Gürel, Gıda Maddeleri Odası Başkanı Mustafa Demiralay ve Esnaf Odası Başkanı Emin Üstün yer aldı.

Ferizli Şoförler Odası Başkanı ve Ferizli Bolu Dağı Cafer’in Yeri Et Lokantası işletmecilerinden Fazlı Demirci’ye hayırlı olsun ziyaretine gelen konuklar; et ızgara ve kuzu pirzolaya yiyerek sohbet ettiler.

Fazlı Demirci, Akyazı heyetine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür etti.