Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ve Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ilçede görev yapan savcılar, hâkimler, İlçe Emniyet ve Jandarma Teşkilatı ile programda bir araya geldi. Ferizli Belediyesi tarafından düzenlenen programda, ortak hareket eden şer odaklarının ülkemize yönelik saldırılarına karşı birlik ve beraberlik mesajı verildi.

GÜÇLERİ YETMEZ

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Belediye olarak ilçemizde ki birlik ve beraberliğin artması için üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız dedi. Başkan Soğuk, “Dünya coğrafyasında kanlı olayların yaşandığı yerler hep İslam coğrafyası. Buda gösteriyor ki hedefte sadece Müslümanlar var. Haçlı zihniyeti taşıyan kesimlerle karşı karşıyayız. Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. İç ve dış şer odakları ortak hareket ederek dört bir koldan ülkemize saldırıyorlar. Biz 15 Temmuz gecesi tüm dünyaya örnek olacak bir duruş sergiledik. Devletle millet arasındaki huzur ve istikrar bağımızı asla koparamayacaklar. İnanıyorum ki biz böyle birlik ve beraberlik ruhu içerisinde olduğumuz sürece hiçbir şer odağının bizi yıkmaya gücü yetmeyecektir. İlçemizde kurumlar arası birlik ve beraberliğin en güzelini ise bugün burada yaşıyoruz. Katılan herkese teşekkür ederiz.’’ dedi.

İHTİYACIMIZ VAR

Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan ise Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’a, ilçede ki birlik ve beraberlik adına düzenlediği programdan dolayı teşekkür ederek konuşmasın da şu ifadelere yer verdi, ’’millet olarak sürekli şehit haberlerinin olduğu zor bir dönemden geçiyoruz. Artık savaş halinde olan bir ülkeyiz. Ülkemizin görülen ve görülmeyen düşmanları çok, zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Bu dönemlerde morale, birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var. Şer odaklarının amacı ise birlik ve beraberliğimizi bozmak… Ülkemizi zayıflatmak... Bunu başaramayacaklar. Yeter ki 15 Temmuz gecesi oluşan o birlik ve beraberliğimiz artarak devam etsin. Farklı bir eylem ile karşımıza çıkabilecek terör örgütlerine karşı, ilçemizde ki denetimlerimizi ve kontrollerimizi de sıklaştırdık.’’ dedi.