İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever, İl ve Merkez ilçe Divan ve yönetim kurulu üyeleri ile İYİ Parti teşkilatlarına yönelik ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever, “İyi bir Sakarya, İyi Bir Türkiye yolunda attığımız bu ilk adımın ülkemize ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını diler. Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız” dedi.

Sakarya ili genelinde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan İYİ Partinin ilçe kongrelerinden güçlenerek çıktığını belirten İl Başkanı Hüsamettin Atasever, İYİ Parti il kongresinin 04 Mart Pazar günü Saat 12.00´da Adapazarı Atatürk Kapalı spor salonunda yapılacağını belirtirken, “İl kongremize tüm partililerimizi ve Sakarya halkımızı bekliyoruz” şöyle devam etti: “İYİ Parti Akyazı, Hendek, Kocaali, Karasu, Ferizli, Söğütlü, Kaynarca, Pamukova, Taraklı, Geyve, Sapanca, Arifiye, Erenler, Adapazarı, Serdivan‘da geniş katılımlı istişare toplantıları yapıldı. İlçe Başkanlarımız; Geyve Yusuf Baran, Taraklı Davut Yılmaz, Pamukova Kemalettin Yörük, Sapanca Alpaslan Kılıç, Arifiye Emine Kumru, Erenler Şemsettin Duman, Akyazı Servet Top, Kocaali Kemal Din, Karasu Levent Arslan, Ferizli Fatih Akgün, Söğütlü Seyfettin Yıldız, Kaynarca Aytekin Karlıdağ, Adapazarı Mücahit Bulan, Serdivan Nurdan Aygün, Hendek Fatih Bayındır “ İki ayda ilçelerimizin kurulumunu tamamlayıp kongresini yapan ve Sakarya’da İYİ PARTİ adına ilk seçilmiş ilçe başkanları olarak karşınızdayız. Esas işimiz şimdi başlıyor. Bizler kongreden sonra geçen sürede hem ilçelerimizdeki çalışmalar, hemde il kongremizin hazırlıkları için yapılması gerekenleri gece gündüz demeden sürdürüyoruz. Artık sahalardayız" ifadelerini kullandı.

Daha sonra toplantıya katılan İl Başkanı Hüsamettin Atasever, "4 Mart’ta yapılacak kongrede 2 aday çıkıyoruz. Demokratik seçim olsun. Sizler İYİ ve cesur insanlarsınız en iyiyi sevgi ve saygı ile seçeceğinize inancım tamdır" dedi.

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever ve İl Divan Yönetim Kurulu Üyeleri; Akyazı, Hendek, Kocaali, Karasu, Ferizli, Söğütlü, Kaynarca, Pamukova, Taraklı, Geyve, Sapanca, Arifiye, Erenler, Adapazarı, Serdivan İlçe Başkanlıkları ile Sivil Toplum Teşkilatlarını ziyaret ederek kongreye davet ettiler