İl Başkanı Uzm. Dr. Hüsamettin Atasever, “Değerli Sakaryalılar bildiğiniz gibi yaklaşık bir hafta önce genel merkezimizin yapmış olduğu görevlendirme neticesinde; İYİ Parti Sakarya Kurucu İl Başkanı olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Bu önemli göreve layığı ile ifa edebilmek için partimize gönül vermiş, vatan sevdası ile yanıp tutuşan arkadaşlarımızla beraber, nerede ise uyku uyumadan gece gündüz çalışıyoruz.” dedi.

Sorumluğumuz arttı.

Atasever; “Partimize Türkiye genelinde gösterilen yoğun ilgi, şehrimizde de karşılığını bulmuştur. İl ve ilçe teşkilatlarında, parti kurullarında yer almak isteyen birçok vatansever, gücümüze güç kattığı gibi, sorumluluğumuzu kat ve kat arttırmıştır. Bu bağlamda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekte, liyakate önem veren bir anlayış ile sonuçlandırma çabasındayız.” şeklinde konuştu.

Davet etti.

Atasever, “Birçok vatandaşımız partiye üye olmak isteği ve arzusundadır. Teşkilatlarımızın kurulması hizmet binamızın açılmasının hemen akabinde üye kayıt işlemlerimiz başlayacaktır. Son olarak teşkilat görevlendirmemizi yaparken  tek kırmızı çizgimiz aynı yolda yürüyeceğimiz arkadaşlarımızın herhangi bir terör örgütü bağlantısı olmaması ve geçmişinin İYİ’likler ile dolu olmasıdır. Bu çerçeve de ne olursan ol yeter ki İYİ ol ve gel diyoruz” dedi.