AK Parti kurucu üyesi ve 22.23 ve 24. dönem Sakarya Milletvekili seçilen ve her dönem Recep Tayyip Erdoğan’a yakın oluşuyla dikkat çeken Şaban Dişli partisinin başarısı için geceli gündüzlü çalışmaya devam ediyor.

2002 yılından bu yana 16 yıllık bir seçim deneyimi olan Dişli; 24 Haziran seçimlerinin yerel ayağını Sakarya’da bizzat yönetmeye başladı. 24 Haziran seçimleri için AK Parti Sakarya İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nde konuşlanan Dişli ve ekipleri seçim çalışmalarını adeta 7/24 esasına göre yönetmeye başladı.

İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte uyum içerisinde olan ve koordineli bir çalışma sergileyen Dişli; Milletvekili aday listesinde olmamasına rağmen adeta adaymış gibi çalışmasıyla dikkat çekiyor.

Dişli; Ak Parti’nin 24 Haziran’da Sakarya’da geçen seçimlerde olduğu gibi en yüksek oy oranını alması için çabaladığı gözleniyor.

Dişli’nin seçim startı verildiği günden bu yana parti adına ortaya koyduğu yoğun çalışma temposu AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a gönül veren Sakaryalıların da takdirini topluyor.