Kocaali’nin Hızar Mahalle Muhtarı Seyfullah Kef çevresi tarafından sevilen ve şakacı biri. Muhtar Kef çevresine yaptığı küçük şakalarla tanınıyor. Muhtar Seyfullah Kef’in arkadaşları İlçe Jandarma Komutanlığı personeliyle işbirliği yaparak sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.

Jandarma'nın halkla iç içe yaklaşımını bilen Muhtar Kef'in arkadaşları İlçe Jandarma Komutanlığından şakalarına katılma taleplerini ilettiler. Jandarma komutanlığı ilçede sevilen ve şakalarıyla bilinen muhtara sürpriz doğum günü için işbirliğini kabul etti.

Jandarma ekipleri Muhtar Kef’i karakola davet edip kelepçeleyerek nezarete attı. Neye uğradığını şaşıran Seyfullah Kef büyük üzüntü yaşadı. Ardından nezaretten çıkarılan ve pasta üfleyeceği odaya götürülen Kef, kendisine şaka yapıldığını anladığında büyük sevinç yaşadı.

Kocaali’nin sevilen ismi Hızar Mahalle Muhtarı Seyfullah Kef 41 yaşına girdiği doğum gününü unutulmayacak bir sürprizle kutlamış oldu.

Muhtar Kef ve arkadaşları Kocaali Jandarma Komutanı ve personeline her zaman olduğu gibi halkla iç içe tutumlarından dolayı teşekkür etti.

Muhtara bu güzel şakayı yapanlarlar ilçenin sevilen simaları olan Ali Alemdar, Ahmet Çatalbaş, Ömer Turgut gibi isimlerdi. (Kaynak: Haberlisin.com)