Sakaryaspor bu yenilgi ile kahrettirdi!.. (3.0)

Nazillispor deplasmanından akla hayale gelmeyecek bir yenilgi alan Sakaryakspor taraftarları çileden çıkardı. 3.0’lık yengili sabırları tarışdı. Taraftar “yönetim ve teknirk heyet istifa” diyererek tepkisini gösterdi

 

Ligin en önemli maçlarından biri olan Nazillispor maçını 3.0 kaybeden ve küme düşme potasındaki rakibine yenilen Sakaryasporlu futbolculara ve teknik heyete yönelik tepkiler dinmek bilmiyor.

Rakiplerin puan kaybettiği haftada ligin dibindeki rakibine 3.0 mağlup olan Sakaryaspor taraftarların umutlarını ve hayallerini adeta yıktı.

Taraftarlar 3.0’lık maç sırasında sahaya sırtlarını dönerek protesto gösterisi yaptı.

  1. puanla lig sıralamasında 6. sıraya gerileyen Sakarysapor şampiyonluk umutlarını yetirirken, playf-off için de sıkıntılı biri döneme gerdi.

Son yenilgi ile Sakaryaspor’un liderle arasındaki puan farkı 6’ya yükseldi.

Sakaryaspor’un deplasmanda ligin en zayıf ekibi Nazillispor’a 3.0 yenilmesi en çok taraftarları şoke etti. Taraftarlar; “Yönetim istifa, teknik heyet istifa” diyerek tepkilerini dile getirdi.

Sakaryaspor’un Nazillispor deplasmanında nereyse pozisyon bulamadığı maç ile ilgili Yönetim Kurulu’nun bugün veya yarın detaylı bir açıklama yapması bekleniyor.