Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 2018-2021 yol haritasını belirlemek için Stratejik Planlama Çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Kapsamlı eğitim: SATSO’nun 2018-2021 dönemi Stratejik Planlamaları için eğitim çalışması düzenlendi. SATSO personeline iki grup halinde verilen eğitimde; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi, Stratejik Planlama, Durum Analizi, Kurumsal Kimliğin Tanımlanması, Stratejik Amaçların Belirlenmesi, Hedeflerin Belirlenmesi, İş Planlarının Hazırlanması, İzleme ve Değerlendirme gibi başlıklar ele alındı.

Gelecek hedefleri: Eğitimle ilgili konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul,  “2018-2021 yol haritamızı belirlemek adına, bu günün verilerinden yola çıkarak, kurumumuzun hedeflerini, yani gelecek zaman diliminde nerede olacağımızı ortaya koyarak, geleceğimizi planlamak için çalışmalara başladık. Üyelerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmayı planlarken, onların değişen ve hızla gelişen ekonomik koşullara ayak uydurabilmelerinde, kendisini sürekli geliştirmesini de destekleyen projeler üretmeyi hedeflemekteyiz” dedi.