2016 yılı bütçesinin gerçekleşme oranının % 96,5 olduğunu ifade eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 2017 tahmini bütçenin ise 62 milyon olarak belirlendiğini ve bu rakamın Serdivan’ın her noktasına en kaliteli hizmetin götürülmesi için harcanacağını belirtti.

Ekip Ruhuyla Hareket Ediyoruz

Her bir çalışmanın arkasında ekip ruhunun yattığını dile getiren Alemdar aynı ruhla çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek, 2017 yılının Serdivan Belediyesi’nin sıçrama dönemi olacağını söyledi.

Her Birini Aynı Hassasiyetle Önemsiyoruz

Alemdar, 54. Cadde’den, Serdivan Hobi Bahçeleri’ne, Darboğaz Deresi Projesi’nden Engelsiz ve Sağlıklı Kent Serdivan Projesi’ne kadar kamuoyuyla paylaşılan tüm projelerin bir bir hayata geçirileceğini söyledi.

Bambaşka Bir Yıl Olacak

Kültürel ve sosyal hayattan, ekonomiye, eğitimden, sağlık sektörüne kadar Serdivan’ı bir bütün olarak ele aldıklarını ve bu başlıkların her birini aynı hassasiyetle önemsediklerini belirten Yusuf Alemdar, “2017 Serdivan için bambaşka bir yıl olacak. Sadece vadettiğimiz projelerle değil hayata geçireceğimiz her projeyle vatandaşlarımızın yaşam kalitesini daha da yukarılara taşıyacağız” dedi.