Muhtarlık görevini en iyi şekilde yapabileceğini ifade eden 32 yaşındaki 1 çocuk annesiÇağla Tabak Kuş; “ Mahalle sakinlerimden şimdiden destek istiyorum. Onlar için çok hizmetler üreteceğime ve başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.

BAYANLARDAN DESTEK İSTEDİ

Çağla Tabak Kuş; neden muhtar adayı olduğuna dikkat çekerken; “Yeni nesillerin önünü açmak istiyorum. Muhtarlık görevini bayanların da yapabileceğini, hem de çok iyi yapabileceğini göstermek istiyorum. Bir baya muhtar adayı olarak Tekepum Mahallesi’ndeki bayanlardan baha sahip çıkmalarını ve destek vermelerini istiyorum” dedi.

“SOSYAL PROJELERİM OLACAK”

Çağla Tabak Kuş; Tepekum Mahallesinin sorunlarını biliyorum. Mahalle sakinlerim için çok şeyler yapmak istiyorum. Mahallem için, gençler için yaşlılar için ve bayanlar için sosyal projeler üreteceğim ve hayata geçireceğim.” Dedi.

“KADIN ELİ DEĞMELİ”

Muhtar adayı Çağla Tabak Kuş; “Kadınlar her alanda başarılı işlere imza atıyor. Mahallelerdeki hizmetlere artık kadın eli değmeli. Ben Tepekum Mahallesi’nde çok güzel hizmetler üreteceğime inanıyorum. Mahalle sakinlerime de güveniyorum. Mahalleli bayanlar olarak el ele verdiğimizde yapacağımız bir işin olmadığına inanıyorum.” dedi.